Úvod  
O mně
Rozvrh cvičení
Druhy cvičení
Ceník
Kalendář akcí
Osobní trenér
Připravuji
Kontakt
 
     
 

Osobní trenér

Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu skupinové cvičení ve fitcentrech?
Máte speciální potřeby a nebo zdravotní odchylky (obezita, bolesti páteře)?

 

Osobní trenér Vám na Vaše přání vypracuje cvičební program přesně pro Vaše individuální potřeby a fyzickou kondici!

Co vám mohu poskytnout?

  • otestování Vaší fyzické kondice,
  • sestavení individuálního programu „ušitého přímo pro Vaše tělo“,
  • poradenství – v rámci individuálního tréninku

Cena individuálního tréninku s osobním trenérem: lekce 55 minut / 500 Kč

Pokud se rozhodujete, zda využít služby osobního trenéra, pak Vás určitě zajímá jaký je postup při vypracování takového programu.

Osobní trenér bude potřebovat Vaši spolupráci již na počátku. Musí vyhodnotit Váš zdravotní stav a otestovat Vaši kondici několika jednoduchými cviky. V rámci této fáze se Vás zeptá také na Váš životní styl, Vaše stravovací zvyklosti. Doporučí Vám pro Vás nejvhodnější cviky.

Pro nalezení optimálního dávkování a intenzity cvičení budete v průběhu realizace programu s trenérem konzultovat Vaše poznatky a pocity, které máte v průběhu cvičení a po něm (např. zda Vám dělají některé cviky potíže apod.). Pro osobního trenéra je také důležité zjištění jakou má klient motivaci pro lepšení své kondice. Proto je vhodné se před setkáním s Vaším osobním trenérem na touto otázkou zamyslet. Důležitou informací pro trenéra je i to co od cvičení klient očekává (a případně v jakém časovém horizontu). Významným aspektem nového životní stylu (a tím nepochybně Vaše rozhodnutí o cvičení je) je i změna Vašeho jídelníčku a stravovacích návyků. Nepůjde rozhodně o žádné diety, ale o společné zamyšlení nad tím, jak zdravějším jídelníčkem podpořit cíle individuálního programu.

Přeji Vám správné rozhodnutí, pevnou vůli a pamatujte:
Nikdy není pozdě začít se cvičením!

 
     
     
 

aktualizace ke dni 21. 2. 2022